کتاب شروع هک اخلاقی با کالی لینوکس ویژه هکر های کلاه سفید

کتاب الکترونیکی 14 دسامبر 18 496

Beginning Ethical Hacking with Kali Linux – کتاب شروع هک اخلاقی با کالی لینوکس ویژه هکر های کلاه سفید منتشر شده است. این کتاب با مقدمه ای از VirtualBox، شبکه ها و دستورات لینوکس، معماری امنیتی OSI و مراحل گام به گام برای ساختن یک وب سرور آغاز می شود. در ادامه پس از معرفی کالی لینوکس ، اولین تست نفوذ خود را با پایتون و کد بسته دوتایی را انجام خواهید داد.

شما نحوه ی یافتن دایرکتوری های مخفی در یک سیستم هدف را خواهید آموخت و پورت ها را با استفاده از NMAP اسکن می کنید. در ادامه، روش های مؤثر برای جمع آوری اطلاعات مهم، ردیابی ایمیل و استفاده از ابزارهای مهم مانند DMITRY و Maltego  و همچنین به پنج مرحله از آزمایش نفوذ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در ادامه تجزیه و تحلیل آسیب پذیری، شامل sniffing و spoofing و تهدید ARP poisoning ، نحوه کار با SniffJoke، نحوه تجزیه و تحلیل پروتکل ها با Wireshark و استفاده از بسته های sniffing با Scapy و تشخیص آسیب پذیری های تزریق SQL را با استفاده از sqlmap و را مورد بررسی قرار می دهیم.

علاوه بر یادگیری این ابزارها، نحوه کار با OpenVas، Nikto، Vega و Burp Suite را آموزش خواهیم داد.

دانلود 

نویسنده: علی مرادی

از همون نوجوانی متوجه این شدم که به مباحث امنیت شبکه و اطلاعات علاقه زیادی دارم و تصمیم گرفتم که این علاقه رو با بقیه اشتراک بزارم و نتیجه اون تاسیس وبسایت"Edu Security" شد و ایجاد تیم امنیتی آن که در خدمت شما دوستان و همراهان این مجموعه می باشد.

Visit My Website

دیدگاه بگذارید

avatar
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به EduSecurity می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی و توسعه توسط Edu Security