پوتین برای همکاری جهانی امنیت سایبری تلاش می کند

اخبار 10 جولای 19 453

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در یک کنفرانس امنیتی در مسکو اظهار داشت که با توجه به افزایش حملات سایبری کشورها باید باهم همکاری کنند.

پوتین در مورد چگونگی گسترش حملات سایبری در جهان بحث کرد و گفت: “ما بارها و بارها شاهد آن بوده ایم که خودخواهی برخی ملت ها و تلاش های آنها برای مقابله با مزایای خود به ثبات داده ها در سراسر جهان آسیب رسانده است.”

پوتین گفت که روسیه اخیرا با کشورهای اروپایی در زمینه توافق برای محاظت از اطلاعات شخصی تلاش کرده است. در این گزارش، وی ادعا می کند که روسیه یک سیستم خودکار برای تبادل اطلاعات بین بخش خصوصی و اجرای قانون برای بهبود امنیت ایجاد می کند.

ما بارها و بارها شاهد آن بوده ایم که خودخواهی برخی ملت ها، تلاش های آنها برای مقابله با مزایای خود، به ثبات اطلاعات جهانی آسیب می رساند،

نویسنده: علی مرادی

از همون نوجوانی متوجه این شدم که به مباحث امنیت شبکه و اطلاعات علاقه زیادی دارم و تصمیم گرفتم که این علاقه رو با بقیه اشتراک بزارم و نتیجه اون تاسیس وبسایت"Edu Security" شد و ایجاد تیم امنیتی آن که در خدمت شما دوستان و همراهان این مجموعه می باشد.

Visit My Website

دیدگاه بگذارید

avatar
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به EduSecurity می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی و توسعه توسط Edu Security