همکاری Edu Security با انجمن علمی برق دانشگاه شهید بهشتی

اخبار 17 می 19 177

نهمین جشنواره حرکت دانشگاهی ویژه دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی، به همت مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی در روزهای ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می شود.

 

در این غرفه از یکی از محصولات حوزه اینترنت اشیاء(IOT) که وظیفه ی کنترل برق از راه دور را بر عهده دارد نیز رونمایی شد.

 

این جشنواره روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور دکتر واعظی، معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر برومند سرپرست امور فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام پورذهبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

 

در این دوره، نمایشگاه جامع آثار، تولیدات و دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی و مسابقات علمی دانشجویی برگزار می شود و در مراسم اختتامیه این جشنواره به انجمن علمی، فعالیت علمی، نشریه، پژوهش، کتاب، اختراع، کارآفرینی و غرفه های برتر جوائزی اهداء خواهد شد.

 

مکان: روبه روی رستوران دانشجویی

زمان: ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

 

نویسنده: علی مرادی

از همون نوجوانی متوجه این شدم که به مباحث امنیت شبکه و اطلاعات علاقه زیادی دارم و تصمیم گرفتم که این علاقه رو با بقیه اشتراک بزارم و نتیجه اون تاسیس وبسایت"Edu Security" شد و ایجاد تیم امنیتی آن که در خدمت شما دوستان و همراهان این مجموعه می باشد.

Visit My Website

دیدگاه بگذارید

avatar
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به EduSecurity می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی و توسعه توسط Edu Security